Pregled postova iz kategorije Analiza

Lazio-Sampdoria

LAZIO JE USAO U JAKO DOBRO FORMU A ZADNJE KOLO SU POBJEDILI SVOGA NAJVEĆEG RIVALA TJ. ROMU SA 3-1 GOLOVIMA KEITE I DUŠANA BASTE.SUTRA IH OČEKUJE JAKO TEŠKA UTAKMICA ALI MISLIM DA BI LAZIO TREBAO SLAVI

Arsenal -Man sity gg

Za ovu analizu sam se odlucio posto oba tima igraju efikasno u zadnje vreme,a sumljam da ce ovaj susret odlucivati penala,tako da je ovaj tip odlican  za zaradu novca.

Khris Middleton 14,5+

Toronto-Milaukee
Dakle, prva je utakmica play offa i od večeras nastaje šou u Nba ligi.
Za večeras biram Khrisa Middletona u over kao realnu opciju iz Milvokija. Khris je propustio dobar dio sezone zbog povrede, međutim vratio se i lagano se pripremao za play off.
Igrač je kalibra za veće utakmice i očekujem da povuče večeras. Milvokiju nedostaje Jabari koji je perspektivna četvorka pa tu poziciju mora pokrivati Antekoumpo koji je tokom sezone
više vremena provodio kao play, i glavni igrač Milvokija.
Ekipa Toronta ima problema sa odbranom vanjskih šuteva a večeras jedini realni koji bi tu mogao nešto uraditi jeste Khris. Carroll je već u nekim godinama ne prevelikim, ima 30,
ali je dosta izgubio na kondiciji i teško može pratiti 5 godina mlađeg igrača.
Khris mu je u prošlom meču održao lekciju gdje je igrao 30 minuta i za tih 30 minuta postigao 24 poena, večeras bi trebao dobiti veću minutažu jer je odmarao zadnju protiv Bostona
kako bi se pripremao za play off i 15 poena je za njega smiješno s obzirom na to da će vjerovatno igrati blizu 40 minuta.

Malaga - Atl. Madrid prvo poluvreme X

Pozdrav moj prvi par na ovom sajtu je sa meca Malaga - Atletiko. Igram pikX i mislim da bi lako trebalo doci. Atletiko je tim koji igra odlicno odbranu sto ga i krasi dok napad nekada zna da zakaze pogotovo u prvom poluvremenu u gostima jer su se ti mecevi cesto zavrsavali sa 0:0. Atletiko se nalaz na 4. mjestu sa 55 bodova sa ovom pobedom bi se popeo mesto jedno bar na kratko, Igraju dobro ove sezone dok Malaga se veoma muci nije to tim kao pre ali ja mislim da mogu izdrzati bar 45 minuta da ne prime pogodat igraju na domacem terenu protiv tima koji je pretezno slamao otpor timova u gostima u drugom poluvtemenu ocekivati je neki bus pred golom igraca Malage a Atletiko je poznat po tome sto se muci sa takvim timovima. Jos kada dodamo da i sredinom sledece sedmice ima vanredno kolo paa onda opet za vikend a blizi se i Liga sampiona pa mozda igraci Atletiko nece toliko se trositi treba i cuvati snagu. Sve u svemu Atletiko nije tim koji lako uzima golove u gostima pogotovoo je teze protiv timova koji igraju vise odbranu jos kad se doda da je i spisak povredjenih i suspendovanih igraca povelika mirise na prvo poluvreme nereseno