Nogomet, FINSKA: Veikkausliiga - 30. kolo

17:30 VPS-Inter Turku Pobjeda domaće ekipe u bilo kojem poluvremenu? Da @ 1.67 (2:2 (0:1)) Won

Ocekujem dakle ovde da Inter Turku bude porazen u nekom od poluvremena sto bi se moglo I desiti jedan izjednacen mec bez prevelikog favorit ocekuje nas malo golova,te ce ovde nijanse da odluce.Domacin ima dobre sanse da pobjedi,dok gosti isto tako imaju svoje sanse,ocekuje nas egal mec oba zele da pobejde tesko ce se igrati dansa to je sigurno vidicemo sta domacin moze u ovom mecu danas.Danas se sastaju dva slicna tima,a zbgo toga sam I odabrao ovu varijantu.Ocekujem ovde da VPS moze da pobjedi u bilo kojem poluvremnu,to je tim koji moze da pobjedi I u regularnom dijelu meca,ali morace da se pomuci,jer ovo jetezak mec oba tima zele da pobjede imaju oba tima veliki motiv,a prolazak I pobjeda je jasan motiv. VPS je do sada igrao dosta promjenjivo u poslednje vriejme tako da mora popraviti igru. VPS dobar znaju dobro da odigraju u odbrani,inace dosta ovih meceva se zavrsi sa remijem jer igraju dosta tesko,tesko ko postize gol te je tesko ocekivati neke preokrete ovde.Moguce je da ovde domacin moze do pobjede u prvom poluvremenu I prolazu tipa. VPS danas igra sa teskim protivnikom koji ima isto sansi da se domognu cilja tako da moraj uda se potrude da pobjede ovaj Inter TUrku ovde se sada sve rijesava jer jos dosta meceva je ostalo. VPS je igrao dobro,tako da se ocekuje danas da gost moze da pobjedi bilo koje poluvrijeme.Imaju solidne igrace, ali vazno je danas da pobjede. Gost bi bio zadovoljan I sa jednim remijem,ali ovo je vazan da VPS pobjedi danas u bilo kojem poluvremenu.Po meni ipak jedno poluvrijeme moze pobjediti VPS Morace da daju sve od sebe kako bi dokazali da su bolji,I ocekujem 3 boda.
 rodjeni1995 | @ 12.10.2017, 08:53:21 | Nema komentara