Nogomet, ISLAND: Urvalsdeild

21:15 Vikingur Olafsvik - Stjarnan Gardabae Oba tima daju gol? DA @ 1.62 (2:1) Won

Island: Pepsideid, 8.kolo. Dva dosta razlicita tima i kada je u pitanju igra i kada je u pitanju trentuno stanej na tabeli, jer je razlika izmedju ova dva tima u devet bodova , a gosti su dosta bolji i mogu da se dodatno ucvrste na tabelli ovom pobjedom, sto sam siguran da oni nece prpopusti. gosti su treci , imaju trienest bodova i vezali su tri pobjede, da bi onda dvije izgubili, pobjedili su kod kuce akurey , domaci su poveli odmah na pocetku u prvoj minuti da bi u nastavaku gosti stigli do izjenacenja u trideset i sestoj minuti, a onda je sve mirovalo do neke sezdeste minute kada domaci preuzimaju stvar u svoje ruke i dolaze do gola u sezdesetoj minuti. U nastavku nije bilo promjena sve do devetdeset minute kada domaci dolaze do jos jednoga goal i tako stavljaju tacku na ovu utakmicu, danas ponovo igraju u gostima i ovdje su po meni favoriti takod a bi bilo dobro odigrati na njih. Igraju oni dosta izjednaceno i kod kuce i u gostima, razlika je samo u par osvojeni bodova vise kod kuce. domacin je dosta slabiji od gostiju, tacnije oni zaostaju za njima devet bodova , sto u prinicpu i jeste prevelika razlika, a i sto se tice forme gosti igraju zaista odlicno, dok su domaci vise nego ocajni, i ne mogu da udju u neki duzi perio bez poraza, pa tako domaci imaju tri poraza koja su za redom vezali u zadnje cetiri utakmice , u gostimasu izgubli od brediablika ,domaci su ih razbili .od poceka su krenuli golovi da se nizu, tako da su na kraju izgubili ocekivano . kod kuce su ocajni , tri puta su porazeni , ne znaju za pobjedu, tako da ocekujem da i dalje nastave sa losom igrom. Kada je u pitanju medjusobni omjer, zadnji put je kod kuce bio bolji stjarnar i savladao ih je bez problema sa 2:0. I u gostima je zadnji put bio bolji , ali ovdje je bilo golova sa obje strane, tako da je na kraju rezultat bio 3:2.
 milorad34 | @ 19.06.2017, 13:26:10 | Nema komentara