Nogomet, ISLAND: Urvalsdeild

21:15 Vikingur Olafsvik - Stjarnan Gardabae 2 @ 1.52 (2:1) Lost

Domaci imaju devet bodova manje od gostiju , a trenutno je sigma valur prvi na tabeli, igrali su dobro, a onda je uslijedio pada u formi taman kad su trebali da krenu sa boljom igrom , ali jos uvijek postoji sansa za bolji plasman, u gostima su bez nekih vecih problema savladali grindavik , Gosti su od samoga pocetka bili bolji, tako da su uspjeli u cetrdest i petoj minuti da dodju do vodstava. U nastavku drugog dijela jos bolja igra gostiju , domaci ovjde nisu mogli nista da urade. Gosit su dominirali citavo vrijeme tako da su uspjeli da dodju do jos jednoga gola u osamdest i drugoj minuti. Na kraju su odnijeli sva tri boda potpuno zasluzeno , a danas kod kuce ih ceka dosta tezi mec i ovdje bi trebali izgubiti. Kod kuce igraju jako lose, do sada imaj samo tri poraza, primaju dosta golova i nece im biti lako da se danas odbrane. Vezali su tri poraza , a za ocekivati je da se ta serija losih rezultata i danas nastavi.izgubili su od akureyi, u prvom poluvremenu odmah na pocetku su stigli u vodstvo, a u nastavku su igrali jos bolje tako da gosti ovdje nisu mogli nista da urade. Sto se tice gostiju Nakon serije pobjeda , uslijedila su dva vezana poraza, tako da se tu vidi blagi pad u njihovo igri , i danas ce oni dati sve od sebe da dodju barem do boda, ali bi u tom zaru da urade nesto mogli vrlo lako da prime veliki broj golova, a oni ce se danas kockati i ici ce na sve ili nista, jer oni nemaju druge opcije nego da tako urade ovdje. Kod kuce su savladali akureyi, gubili su u prvom poluvremenu , ali su uspjeli da preokrenu u nastavku. U gostima stoje lose, u zadnje cetiri utakmice , dvije pobjede jednom su igrali nerjesneo i jednom su izgubili. a zadnji put su porazeni od hafanfjordura sa visokih 3:0, ovdje jednostavno nisu mogli nista da urade.
 zlaja | @ 19.06.2017, 08:35:41 | Nema komentara