Tenis, ATP Cinccinati

21:00 Tsitsipas - Isner 1.set(12.5) - @ 1.97 (7:6) Lost

Odmarao sam par mjeseci jer nisam nikako mogao uhvatiti vremena da pišem redovno analize tako da nisam ni postavljao ništa onda. Ali sam se odlučio da pokušam ovaj mjesec redovnije stavljati pa ćemo vidjeti da li ću uspjeti u tome i kako će to sve izgledati ovaj mjesec. Uskladio sam obaveze pa ćemo pokušati. Za danas sam kao i inace odabrao triple, odabrao sam dva tipa tenisa te jedan fudbala. Tako je sljedeći tip za koji sam se danas odlucio meč izmedju Tsitsipasa i Isnera a ovdje sam tipvoao da ćemo u prvom setu vidjeti manje od 12.5 gemova odnosno da neće biti tie brejk danas. Tsitsipas odlicno ušao u turnir jučer pobjedom nad Schwarzmannom od 2:0, siguran je bio. Sa druge strane imamo Isnera koji je zadnja dva meča dobio u 3 odigrana seta. Iako je Isner u svoja tri zadnja meča prvi Set igrao tie brejk, upravo zbog tog umora vjerujem da danas neće moći opet svih svojih 6 servis hemova u prvom setu uzeti ili da će možda čak Tsitsipasu uzeti servu. Kvota je dosta dobra za probati a meni su šanse vece nego 50-50 za ovaj tip tako da moram danass isprobati ovo.
  | @ 19.08.2022, 12:24:17 | Nema komentara