Nogomet, Italija, Coppa Italia

20:45 Torino - Sudtirol 3+ Da @ 1.55 (2:0) Lost

Moja druga analiza za danas je meč iz Italije, a u pitanju je Coppa Italia, u kojem Torino dočekuje Sudtirol na svom Olimpico di Torino stadionu, a susret je na rasporedu od 20 sati i 45 minuta. Što se domaćina tiče trenutno se nakon 14 odigranih kola nalaze na 6 mjestu na tabeli Serie A sa osvojenim 21 bodom, a gol razlika im je 19:16. U posljednjih 5 susreta upisali su 2 pobijede, 2 remija i 1 poraz. Sa druge strane imamo ekipu Sudtirola koja se nakon do sada 14 odigranih mečeva nalazi na 9 mjestu na tabeli Serie C - grupa B sa osvojenih 19 bodova, a gol razlika im je 13:10. Oni su u posljednjih 5 susreta upisali 1 pobjedu, 2 remija i 2 poraza. Ova dva tima se do sada nikada nisu sastala. Moj tip za ovaj meč je 3+ golova, a koeficijent je 1,55. Ovdje na ovom meču smatram da će biti veliki broj golova, posebno od strane Torina, a ko zna možda i Sudtirol postigne barem jedan pogodak, jer smo do sada u ovom kupu vidjeli da i autsajederi često postižu golove. A dodatni motiv za Torino je tak da ih u osmini čeka najlošija moguća ekipa, od Milana, Napolija, Lazija, Intera, Rome, Juventusa, Atalante i Fiorentine njima bi zapala Fiorentina. Fiorentina je apsolutno najlošija ekipa od gore navedenih pa će Torino ovdje napasti od prve minute da što prije riješe meč, pa se stoga nadam efikasnom meču, a ko zna možda ga i Sudtirol da, što nije nemoguće.
 mare96 | @ 06.12.2018, 19:03:12 | Nema komentara