Rukomet, ep

14:30 Slovenija(18) vs Poljska(18) over 48,5 2 @ 1.70 (32:22) Won

Paralelno sa svjetskim prvenstvom za djevojke u poljskoj igra se i europsko prvenstvo za decke u hrvatskoj. Prvo dvoboj ce biti onaj izmedu poljske i slovenije koje su porazene jucer, poljaci su izgubili od islanda u utakmici sa puno nervoze i promasaja, poljaci su prvo poluvrijeme promasili 3-4 penala i bezbroj zicera a kasnije je tijesan rezultat uvjetovao sporiju igru. Slovenci s druge strane porazeni od svedske u utakmici gdje se svedska odvojila i kasnije umjesto da bude vise golova uslo se u neku cudnu igru gdje su se mozda i cuvale snage za danas, sutra je dan odmora tako da se vjerujem niko nece cuvati i da ce biti jedna prava utakmica svih 60 minuta a onda nebi smio over izostati na ovu zaista malu granicu.
 lyoto1990 | @ 10.08.2018, 12:56:41 | Nema komentara