Nogomet, Europa Liga kvalifikacije

17:30 Rudar Velenje(3.5) - SP Tre Fiori - @ 1.70 (7:0) Lost

Malo smiješno otkud iskopa ovaj par al mi se čini relativno siguran. Mislio sam još i ukupnio timski Rudar 3.5- ali vjerujem da će biti dosta problema za same domaćine u prvom poluvremenu, iako mi ni ta druga opcija nije loša iskreno. Rudar je za 2 klase slabiji od Domažala, Maribora, Ljubljane, ali pošto je osvojen kup od strane jedne od prve tri ekipe, tako je Rudar sa svega 50 osvojenih bodova u ligi, upao u EL. Nisi bili ovdje odavno, a vjerujem da su dobili nagaznu minu u ovim kvalifikacijama. Igraju protiv ekipe iz San Marina koja je u kvalifikacijama izbacila Bala Town, ekipu iz Welsa koja je tu bila ogromni favorit. Na goste tada 1.20 kvota, ali svejedno ekipa iz San Marina je slavila sa 3:0 kući i tako iznenadila sve. Pisao sam na radnicima uzvrat da će upravo Velšani još kod kuće imati manje od tri gola, što je i prošlo. Utakmica je završena 1-0 a gol su dali u zadnjih 20 minuta, odbijancem, srećom. Obje utakmice sam gledao sažetke, od prve sam čak gledao i drugo poluvrijeme gdje je bilo i udaranja i crvenih, ali mora se reći zasluženo da je ekipa iz San Marina prošla. Rudar vjerujem da će baš tešku muku nositi sa njima, igrao bih na narodni i X sigurno. Rudar na svom terenu može dati više od dva gola samo Aluminiju, Triglavu i Ankaranu koje su posljednje tri ekipe na tabeli. Čak što više ne bi me čudilo da Rudar ispadne u dvije utakmice.
 Joeyy | @ 12.07.2018, 12:54:42 | Nema komentara