Nogomet, ENGLESKA: Liga One

20:45 Rotherham - Oxford 1 @ 1.58 (3:1) Won

Danas ce Rotherdam ugostiti Oxford Utd , u engleskoj ligi one, i ocekujem pobjedu domacina . Rotherdam bi trebao ici na pobjedu , gdje su i realno favoriti , i za ocekivati je da ovdje nesto naprave. Oni su peti na tabeli, imaju pedest i tri boda , sto je trenutno nedovoljno da bi se nasli na nekoj boljoj poziciji ali jos uvijek tu ima da se igra, oni zaostaju samo osam bodova za Shrewsburiem koji je drugi na tabeli, tako da bi mogli puno toga da naprave u nastavku . Oxford Utd igra dosta losije udaljeni su dvanest bodova od domacina , ali mogu oni i dosta bolje od toga , u gostima je Rotherdam bio bolji od Scunthorpe . U pocetku su gosti igrali bolje i uspjeli su da dodju do gola u tridest i prvoj minuti da bi u nastavku domaci vise napdali , u nastavku se rezulat nije mjenjao tako da su na kraju odnijeli sva tri boda. Ali oni mogu ovdje da budu zadovoljni jer njima svaki bod puno znaci pa tako i ovaj u gostima, kod kuce danas ocekujem od Rotherdama da pobjedi . Oxford Utd je dosta slabiji tim od domacina, i sigurno da bi oni ovdje trebali da izgube , vidi se po njihovoj igri da trenutno ne mogu da se nose sa timom kao sto je Rotherdam , tako da ocekujem da izgube ovdje . U zadnjih pet utakmica su dva puta pobjedili i tri puta su porazeni . U zadnjem kolu su izgubili kod kuce od Bristol Roversa sa 2:1, a danas u gostima imaju minimalne sanse da naprave nesto, tako da cu odigrati na Rotherdam.
 tomasboki | @ 13.02.2018, 18:01:59 | Nema komentara