Nogomet, Škotska kup

20:15 Ross County - Inverness Oba tima daju gol/zbroj golova 2,5+ Da @ 1.85 (2:2) Won

U škotskom kupu danas je na rasporedu jedna utakmica 4 runde i to između Ross Countyja i Invernessa.Obe ekipe igraju u drugoj ligi Škotske ali je ekipa Rossa bolje plasirana u odnosu na današnje goste koji se nalaze na 4. mjestu.Ross je kod kuće upisao samo jedan poraz te imaju čak 8 pobjeda i dva remija.Inverness je veoma dobar u gostima, upisali su po pet pobjeda i remija i imaju samo jedan poraz.U poslednje dve međusobne utakmice obe ekipe su igrali veoma dobro.Na stadionu Invernessa rezultat je bio 2:2 a to je inače i bio rezultat prvog poluvremena.Zatim je na stadionu Rossa slavila domaća ekipa i to rezultatom 2:1.Nakon prvog poluvremena bilo je 1:1 a Ross je pobjednički pogodak postigao u 84. minuti utakmice za konačnih 2:1.Ovo je kup utakmica, a ona se ponavlja ukoliko bude neriješen rezultat na kraju meča.Ipak mislim da ni jednoj a ni drugoj ekipi nije cilj da se ponavlja utakmica.Ross vodi bitku za prvo mjesto sa Ayrom dok Inverness želi da bude u top4 da bi na kraju imao priliku kroz playoff da obezbjedi viši rang.Obe ekipe su potentne u napadu te svakako očekujem da će i domaća a i gostujuća ekipa postići po makar jedan pogodak.Takođe vjerujem da neće stati na tome i da ćemo vidjeti makar tri gola na ovoj utakmici.
 omega12 | @ 11.02.2019, 12:58:22 | Nema komentara