Nogomet, Liga prvaka

20:45 Roma(z.kor10,5)-ShakhtarD 2 @ 1.70 (8) Lost

Uzvratni mec lige prvaka 1/8.Prvi mec je zavrsio rezultatom 2-1 za Sahtar,te u Rim dolaze sa golom prednosti.U tom mecu smo mogli vidjeti prvo poluvrijeme u kojem je dominirala Roma,i mogla je povesti 2-0 i rijesiti utakmicu u svoju korist,ali u drugom poluvremenu Sahtar je izdominirao i postigao 2 pogodka,te dobio taj mec.Veceras su sanse za prolaz 50-50% .U prvom mecu je bilo cak 17 kornera,u prvom poluvremenu 8.Obje ekipa igraju napadacki fudbal,i dosta napadaju po krilima sto rezultatira velikim brojem kornera.Roma je i za vikend odigrali utakmicu na ogroman broj kornera protiv Torina u kojem je bilo 19 kornera.To su dovoljni pokazatelji kako Roma igra,i statisticki je u Italiji prva po broju izvedenih kornera ove sezone.Rezultat je jako pogodan za ovu opciju,jer jedan gol nece rijesiti utakmici,pa da se ona umrtvi.Roma mora napadati,ima negativan rezultat,a sto duze budu imali 0 to su vece sanse da izvedu veliki broj kornera.
 dinoG | @ 13.03.2018, 15:41:52 | Nema komentara