Nogomet, Liga Prvaka

20:45 Roma-Shakhtar zk 4,5 2 @ 1.34 (8) Won

Prvi par za ovaj tiket sam uzeo duel izmedju Rome i Sahtara u sklopu prvog eliminacionog kruga Lige Prvaka.Prvi mec izmedju ova dva tima je zavrsen rezultatom 2-1 u korist Sahtara.Povela je Roma golom Undera u 41. minuti i tako tim rezultatom se otislo na odmor.U drugo poluvrijeme je Sahtar krenuo na sve ili nista i na kraju su su svoje atake krunisali sa dva gola .Dosta vazna pobjeda za Sahtar.U ovom mecu uzeo sam da tipujem da ce biti najmanje 5 kartona.Prvi mec je zavrsen sa tri kartona iako nije bilo grubih startova.U ovom mecu pravdu ce dijeliti Alberto Undiano.Spanac koje je dosta lak na kartonima.Ove sezone je u Ligi Prvaka sudio cetiri meca i na svakom je bilo preko 4,5 kartona. Kako Roma mora da juri zaostatak iz prvom meca, Sahtar mora da cuva rezultat ocekujem jedan mec sa dosta prekida,sjeckanja igre.Ulog je veliki tako da ocekujem odlican mec.
 bosanac55 | @ 13.03.2018, 15:58:25 | Nema komentara