Nogomet, LP

20:45 Roma-Shakhtar (hendikep kornera 1.pol. -2,5) 1 @ 2.08 (1-5) Lost

Roma će večeras pokušati nadoknaditi zaostatak od jednog gola jer su poraženi u Ukrajini od Šahtara ali veliki su favoriti u ovom duelu i gledajući formu imaju se sigurno čemu nadati večeras. Ponovo je Roma počela igrati kao na početku sezone kada su briljirali i davali veliki broj golova. Nakon sjajne pobjede u gostima nad Napolijem sa 4:2 u petak su kod kuće razbili Torino sa 3:0. I Šahtar redovno pobjeđuje u domaćem prvenstvu ali to su protivnici koje bi i rezervni tim Rome pobijedio bez problema tako da se to ne može porediti sa rivalima domaće ekipe. Roma igra mnogo po krilima preko Undera koji je fantastičan te izvode stvarno ogroman broj kornera u svakoj utakmici te igraju itekako ofanzivno. U prvoj utakmici bilo je 9-8 u kornerima za Romu no u prvom poluvremenu bilo je čak 7-1 za Vučicu a kasnije se Ukrajinski tim probudio jer su gubili na poluvremenu pa su uspjeli okrenuti. Roma mora ganjati rezultat i siguran sam da će od samog početka krenuti ofanzivno što će rezultirati velikim brojem kornera.
 abc000 | @ 13.03.2018, 16:55:08 | Nema komentara