Nogomet, Liga prvaka

20:45 Roma - Shakhtar Don. Zbroj kornera 10,5 2 @ 1.65 (8) Lost

Uzvratni susret 1/8 finala Lige prvaka. Sastaju se Roma i Shakhtar. U prvoj utakmici odigranoj u Ukrajini, Shakhtar je slavio (2:1),nakon preokreta. Tu utakmicu smo vidjeli 17 kornera. Danas mislim da ćemo vidjeti više od (10.5). Znači,ulog je veliki. Roma mora od početka loviti rezultat,jer njima igra samo pobjeda. To znači da će od prve minute napasti i eto stalnih prilika za ubačaj iz kuta. U prvoj utakmici Roma je dobila prvo poluvrijeme i tada su dominirali i imali čak 7 kornera,a drugom poluvremenu obrnuta situacija i tada je Shakhtar imao 7 kornera. Roma je u dobroj formi. Pobjedili su u međuvremenu Napoli i Torino. Shakhtar je u prvenstvu odigrao tri utakmice i upisao isto toliko pobjeda uz gol razliku (11:0). Danas očekujem +11 kornera jer obje ekipe su zahvalne što se ovog tipa tiče,mada po mome mišljenju Roma ukoliko bude imala +6 kornera ovaj tip prolazi jer o njima prvenstveno ovisi koji broj kornera ćemo vidjeti.
 fanatic | @ 13.03.2018, 14:43:36 | Nema komentara