Nogomet, PORTUGAL: Primeira Liga

21:00 Rio Ave - CD Tondela 1 @ 1.72 (1:1) Lost

Susret izmedju petoplasiranog Rio Avea i Tondele koja je na dvanestoj poziciji . Rio Ave bi trebao ici na pobjedu , gdje su i realno favoriti , i za ocekivati je da ovdje nesto naprave. Oni su peti na tabeli, imaju cetrdeset i tri boda , sto je trenutno nedovoljno da bi se nasli na cetvrtoj pozciji ali jos uvijek tu ima da se igra, tako da u nastavku mogu da naprave jos dosta toga. Tondela igra dosta losije udaljeni su dvanest bodova od domacina , ali mogu oni i dosta bolje od toga , u gostima je Rio Ave bio bolji od Feriensea . U pocetku su gosti igrali bolje i uspjeli su da dodju do gola u tridest i prvoj minuti da bi u nastavku domaci vise napdali , u nastavku se rezulat nije mjenjao tako da su na kraju odnijeli sva tri boda. Ali oni mogu ovdje da budu zadovoljni jer njima svaki bod puno znaci pa tako i ovaj u gostima, kod kuce danas ocekujem od Rio Avea da pobjedi . Tondela je dosta slabiji tim od domacina, i sigurno da bi oni ovdje trebali da izgube , vidi se po njihovoj igri da trenutno ne mogu da se nose sa timom kao sto je Rio Ave, tako da ocekujem da izgube ovdje . U zadnjih pet utakmica su tri puta igrali nerjeseno, jednom su pobjedili i jednom su porazeni . Zadnji put su kod kuce igrali nerjeseno sa Portimonenseom, bilo je 2:2 na kraju. U gostima do sada imaju sest poraza, tako da i danas ocekujem da izgube, odnosno da Rio Ave ovdje odnese pobjedu.
 tomasboki | @ 16.04.2018, 16:12:01 | Nema komentara