Rukomet, Bundesliga

19:00 Rhein-Neckar Lowen - MT Melsungen hendikep gosti +5,5 2 @ 1.90 (34:26) Lost

Meč koji se igra između ekipe Rajn Nekar Levena, i ekipe Melzungena. Rajn Nekar Leven ove sezone cilja da osvoji ligu prem da sigurno neće biti lako, prošle sezone su igrali vrlo dobro, ali naime njihove loše partije su počele upravo protiv ekipe Melzungena, zanimljivo je da ih je ova momčad čak dva puta prošle sezone dobila, na svom terenu sa 29:26, dok je Rajn Nekar Leven kod kuće igrao 23:24 protiv Melzungena. Do sada su obe ekipe odigrale po dva meča, što se tiče gostiju oni su dobili Bitihajm sa 24:33 u gostima, dok su drugi meč na svom terenu izgubili sa šest razlike protiv Magdeburga. Iako je uvijek teško igrati kontra hendikep protiv ovako jake ekipe poput Rajn Nekar Levena i to još kada igraju na svom terenu, mislim da Melzungen ima vrlo dobar kadar i ekipu da danas odigraju što bolje, kao i prošle sezone, te se nadam da sada neće da izgube preko ove granice. Ako se tome doda još da je i Rajn Nekar Leven igrao dva meča protiv Lemga te su ih dobili sa 28:21, a u jednom trenutku vodili sa 13 razlike da bi na kraju meča posljednjih 10-13 minuta skroz se opustili i tu se Lemgo vratio čak i na šest plus i poveo u drugom poluvremenu ako samo gledamo rezultat drugoga poluvremena. Sa druge strane, sledeći meč su dobili Štutgart sa 20:26 u gostima, naravno da je veliki fokus ovdje na njihovoj odbrani što će i danas sigurno biti tako. Te je sasvim sigurno da će ovo biti meč sa malo golova, Melzungen je isto tako svjestan da samo tako može da dobije RNL, no ipak igram hendikep na Melzungen.
 Junga | @ 05.09.2018, 17:37:22 | 1 komentar
Junga

@05.09.2018, 17:38:56
nisam znao kako baš najbolje ovaj hendikep da unesem, ali odnosi se na goste +5,5, sledeći put stavljam (Melsungen +5,5) 2