Nogomet, INDONEZIJA: Super Liga

14:30 Persiba Balikpapan - Bhayangkara Surabaya United 1X @ 1.39 (1:2) Lost

Indonezija: Liga 1, 11. Kolo, Balikpapan i Bhayangkara utd. Dva dosta razlitica tima sto se tice stanja na tabeli i bodova, gost je u prednosti , ima cetrnest bodova vise od domacina. Od prvog mjest su udaljeni cetiri boda, tako da im preostaje da danas idu na pobjedu. Ipak ovdje gostima treba dati blagu prednost , jer su za nijansu kvalitetniji tim i trenutno su u boljoj formi od domacina .pobjedili su u gostima bali unitied. Gosti su prvi poveli u cetrdeset i prvoj minuti golom iovine, ali su domaci ubzo izjenacili samo dvije minute kasnije. U drugom poluvremenu se igra nije dosta mjenjala , igrali su dosta zatvorneije , ali su u nastavku ubacili golove i na kraju stigli do pobjede zasluzeno .kod kuce imaju cetiri pobjede i jedan poraz . vezali su kod kuce tri pobjede, savladali su persib. Do vodsav asu dosli golo u osmoj minuti, a na kraju im je pobjedu donio gol u 85. Minuti. Doamci drze osamnestu poziciju, imaju cetiri boda , cetrenst bodova manje od gostiju i trenutno su u jako teskoj siutaciiji , jer su najgori tim u ligi, tako da ce im biti danas izuzetno tesko da dodju do bodova jer igraju sa timom koji je dosta jaci od njih. Oni su u jako losoj formi sto su pokazali i u zadnjem kolu porazom u gostima protiv persibe. Savladali su ih sa 1:0. Do gola za vodstao su dosli u tridesetoj minuti , bila je ovo prava borba s obzirom da je domacin jedan od jacih timova u ligi tako da su ovdje domaci zaista dobro odigrali i na kraju su upjeli i da pobjede tako sto su kroz citav mec uspjesno cuvali vodstvo sa pocetka utakmice. Na kraju veliko slavlje domacin, tako da ce i danas najvervatnije da izgube. U medjusobnim omjerima ova dva tima zadnji put je kod kuce bio bolji gost i savladao ih je minimalnim rezultatom, tako da ocekujem da i danas tradicija bude na strani gostiju.
 xmann | @ 19.06.2017, 08:47:30 | Nema komentara