Nogomet, NORVEŠKA: Eliteserien - 10. kolo

18:00 Odd Grenland-Sandefjord Pobjeda domaće ekipe u bilo kojem poluvremenu? Da @ 1.31 (5:0) Won

Odd odigrao do sada 4-1-4 sto Vam sve govori,ocekujem da danas nekako dodju do pobjede u bilo kojem pol,sto je po meni za ocekivati,jer moraju I oni da dobiju jedno poluvrijeme.Danas se sastaju dva slicna tima,a zbgo toga sam I odabrao ovu varijantu.Ocekujem ovde da Odd moze da pobjedi u bilo kojem poluvremenu,to je tim koji moze da pobjedi I u regularnom dijelu meca,ali morace da se pomuci,jer ovo jetezak mec oba tima zele da pobjede imaju oba tima veliki motiv,a pobjeda je jasan motiv.Ovo je mec iz Norveske lige tako da ovde se sada sve rijesava jer jos meceva je ostalo. je igrao dosta dobro imaju dosta pobjeda uopsteno u nekom od poluvremena tako da se ocekuje danas da Odd moze da pobjedi bilo koje poluvrijeme. Odd do sada igrao dosta puta I pobjedio u bilo kojem poluvremenu , Odd danas igra sa teskim protivnikom koji ima dobre igrace ,tako da moraju da se potrude da pobjede Sandefjorda koji je igrao dobro znaju dobro da odigraju u odbrani,inace dosta ovih meceva se zavrsi sa remijem jer igraju dosta tesko,tesko ko postize gol.Moguce je da ovde Odd moze do pobjede u prvom poluvremenu I prolazu tipa,.Gost bi bio zadovoljan I sa remijem danas,ali ovo je vazan mec za oba tima,a Odd zeli samo pobjedu.Po meni ipak jedno poluvrijeme moze pobjediti domacin ,mogu da budu agresivni I da pokazu da mogu da pobjede nekoga.Morace da igraju bolje nego inace,nadam se da ce publika da pomogne da Odd dodje do pobjede.Do sad su igrali prosjecno,a sada je vrijeme da pobjede bilo koje poluvrijeme.
 zvezdicaaa | @ 16.05.2018, 10:07:47 | Nema komentara