Tenis, Wimbledon

14:00 Novak Djoković (-7,5) - Roberto Bautista Agut 2 @ 1.80 (62 46 63 62) Lost

Danas na Wimbledonu imamo na programu polufinalne mečeve,a kao prvi meč od 14 sati igraju Novak Djoković i Roberto Bautista Agut.U ovom meču sam odigrao hendikep 7,5 gemova u korist Aguta koji po meni ne bi trebao izgubiti sa preko 7 gemova razlike.Djoković je igrao dobro do ovog meča,ali ne i najbolje,tako da vjerujem da danas neće lagano dobiti ovaj meč.Po jedan brejk u svakom setu biće dovoljno za prolaz ovog para.Djoković jeste u četvrtfinalu dobio Goffina sa samo 6 izgubljenih gemova,ali dosta je tome doprinio i sam Goffin koji je odigrao očajno,a pogotovo drugi i treći set gdje je ukupno uzeo 2 gema.Novak je protiv Humberta recimo slavio sa 8 gemova razlike,prije toga Kohlschreiber mu je pružio dostojan otpor,a i Hurkacz najbolji do sada jer je uzeo jedan set.Agut je u četvrtfinalu izgubio svoj prvi set na ovom turniru od Pelle.Dobio je prva dva seta,a onda je u narednom bio poražen sa 6-3,da bi istim rezultatom u četvrtom setu bio bolji,te se plasirao u ovo polufinale.Na početku turnira igrao je zaista sjajno i bez greške,te mu ni jedan protivnik nije uspio uzeti ni ti jedan set.Zanimljivo je da je Agut dobio posljednja 2 meča protiv Novaka Djokovića,a od posljednja 4 međusobna duela Agut je čak 3 puta bio bolji,tako da očekujem da i danas odigra dosta dobro,te da ne izgubi sa više od 7 gemova razlike na kraju meča.
 Balla15 | @ 12.07.2019, 10:45:59 | Nema komentara