Nogomet, Svjetsko Prvenstvo Ž

18:00 Njemačka - Španjolska zbir kornera (8,5) over 2 @ 1.55 (9) Won

Derbi dana na Svjetskom prvenstvu za dame igraju Šapnjolska i Njemačka,a ova utakmica se igra s početkom od 18 sati.I u ovoj utakmici sam odigrao kornere,a nevjerojatno je da je kvota na više od 8,5 kornera čak 1,75,tako da sam ovo zaista morao probati.Španjolska je u prvom kolu dobila selekciju Južne Afrike sa 3-1,iako rezultat govori drugačije ova utakmica je bila i više nego teška za Španjolke jer su prvi gol dali tek u 69.minuti utakmice,a do tog momenta Južna Afrika je imala prednost od 0-1.U toj utakmici vidjeli smo ukupno 7 kornera,5 od strane Španjolske,no mislim da će biti sasvim dovoljno da i danas dođu do tih 5 kornera jer granica je ipak dosta niska.Njemačka je u prvom kolu savladala selekciju Kine sa minimalnih 1-0,no i oni su imali dosta problema u toj utakmici pošto su gol postigli tek negdje sredinom drugog poluvremena.U kornerima je bilo 8-3 za Njemice tada.Njemačka je blagi favorit u ovoj utakmici,no mislim da ćemo vidjeti jednu tvrdu utakmicu bez mnogo golova,ali nadam se da ćemo vidjeti barem 9 kornera.Ipak je ovo derbi utakmica,te su ovo dvije selekcije među glavnim favoritima za osvajanje titule prvaka,tako da bi trebali gledati zanimljivu utakmicu sa dosta šansi,a nadam se i dosta kornera na kraju meča.
 Balla15 | @ 12.06.2019, 11:26:58 | Nema komentara