Košarka, Ljetna liga

22:00 New Orleans-Miami (177,5) više 2 @ 1.90 (više) Won

Baš kao i u jučerašnje dvije analize i danas idu parovi iz nba ljetne lige,a prva utakmica koja se igra danas jeste utakmica između New Orleansa i Miamia.Naravno u pitanju su utakmice šesnaestine finala,tako da će pobjednik otići u četvrtfinale,a ja igram na poene.Granica koju su nam postavili danas jeste zaista velika,no i ima razloga da bude takva,a ona iznosi 177,5 poena.Recimo Pelicansi su odigrali u posljednje dvije utakmice mnogo efikasno,prvo su dobili upravo Majamija sa 110-84 što samo pokazuje da i večeras trebamo očekivati mnogo efikasnu utakmicu.Možda ne baš 194 poena,ali nekih 180 svakako da.U prethodnoj utakmici Pelicansi su izgubili od Detroita u još jednoj veoma efikansoj utakmici,a rezultat je bio 105-97.Nekada se upitam pa koliko bi poena bilo kada bi se utakmice igrale na 48 minuta,jer su zaista efikasne i ove što se igraju po evropskim standardima.I Majami igra zaista efkasne utakmice,a ovdje konkretno u Las Vegasu odigrali su tri dosta efikasne utakmice.U njima je bilo redom 194,184,188 poena,tako da je ova naša današnja granica veoma prihvatljiva jer ako odigraju još jednu utakmicu kao što su igrali i jedni i drugi onda zaista treba očekivati dosta poena.U toj njihovoj utakmici koju su odigrali prije samo 5 dana u prvom poluvremenu vidjeli smo samo 84 poena,no u drugom dijelu utakmice su zaista i jedni i drugi odigrali maestralno efikasno,pa se nadam da će i u večerašnjoj utakmici biti preko 177 poena.
 Primera | @ 12.07.2018, 15:52:13 | Nema komentara