Tenis, Challanger Todi

15:00 Munar Clar - Smirnov 2:0 @ 2.02 (4:6 6:2 6:4 ) Lost

Munar Clar je španjolac 97 godište i trenutno se nalazi na 262.poziciji i radi se o potencijalu za bar top 50 a trenirao je par puta i sa Toni Nadalom i naravno svoj najbolji tenis igra na zemlji i radi se o liku koji je svoj talent nagovijestio 2015-te kada je kao wild card uzeo set Bolelliu na turniru u Hamburgu i radi se o igraču koji dominira po futuresima i ima jako dobar forhend koji mu je glavni udarac to je njegov trademark no u ovoj sezoni u glavnom ždrijebu po challangerima ima 3 meča i svaki puta poraz u 3 seta i ovo mu je idealna prilika da upiše prvijenac na ovoj većoj stepenici tenisa.Na drugoj strani mreže se nalazi ukraijnac Smirnov i radi se o ljevaku koji se trenutno nalazi na 568.poziciji na ATP ljestvici i daleko je od svojih najboljih dana i sada dane krate namještajući po futuresima a na ovoj većoj razini tenisa po challangerima u cijeloj prošloj sezoni je odigrao samo 4 meča u glavnom ždrijebu i svaki put je poražen u 2 seta dok je ovdje iskoristio nešto lošiju konkurenciju u kvalifikacijama i eliminirao je dva domaća predstavnika i tako izborio svoj prvi nastup u glavnom ždrijebu po challangerima u ovoj sezoni.Munar Clar je već sada bolji igrač negoli je to ikad Smirnov bio i mislim da bi trebao lakoćom dobiti ovaj meč i iz tog razloga se kladim da Munar Clar pobjeđuje sa 2-0 u setovima jel igra protiv protivnika koji nije čest gost po challangerima te sigurno Munar Clar posjeduje veći firepower u svojim rukama i sve to mi je i više nego dovoljno da očekujem da upiše rutinsku pobjedu u ovom meču i prolazi u 2.kolo u Todiu.
 williams | @ 19.06.2017, 00:43:01 | Nema komentara