Nogomet, AFC

09:30 Melbourne - Kawasaki zbroj golova 2.5 vise + @ 1.50 (1:0) Lost

Moj prvi tip za danas je mec AFC Lige Sampiona izmedju Melbourne Victory i Kawasaki Frontale.Melbourne Victory posle 3 odigrana meca ima 2 remija i 1 poraz.Odigrali su remi protiv Kawasaki 2:2 u gostima i kod kuce protiv Ulsana 3:3 a izgubili su od Shanghai SIPG 4:1 u gostima.Na svakom mecu igrali su otvoreno i svaki mec je dosao 3+.U mecu pre 5 dana protiv ovog istog protivnika odigrali su 2:2 iako su 2 puta gubili penal u 93 minutu im je doneo bod i na tom mecu imali su svega 3 suta u okvir gola i branili su dosta tokom veceg dela meca i par sansi stvorili posle kontri.Berisha je sjajno odigrao taj mec gde je bio i strelac.Na ovom mecu nece igrati Valeri zbog kartona koje je zaradio u poslednja 2 meca.Ekipa su koja nema neki specijalan napad ali imaju dosta losu odbrani i dosta su sporiji bili od protivnika zadnji mec.Kawasaki ekipa od koje sam mozda i vise ocekivao.Imaju 1 remija i 2 poraza i na poslednjem mestu su posle 3 odigrana meca.Izgubili su kuci od Shanghai SIPG sa 1:0 i od Ulsana u gostima 2:2 i remij protiv Melbourne Victory 2:2 kod kuce.Ekipa su koja je u tom mecu zadnjem bila dosta bolja ali jednostavno igrac meca je po meni bio golman Melbourne Victory koji je zaustavio par sjajnih suteva Kawasakija.U ligi su dobro poceli sa 2 pobede i 1 remijem a pre 2 dana dobili su kod kuce G-Osaku sa 2:0.Ekipa su koja igra napadacki fudbal i dosta sansi stvaraju u prodorima po boku.
Prosli mec ove dve ekipe sam gledao i bilo je dosta sansi cak i za vise golova nego sto je bilo.Ocekujem i sutra slican rezultat iako mislim da ce Kawasaki napasti od prvog minuta sobzirom da imaju sjajan tim i pobedom bi se vratili u trku za prolaz dalje...
  | @ 13.03.2018, 07:11:50 | Nema komentara