Tenis, ATP Buenos Aires

18:00 Mayer - Dutra Silva više od 22.5 gem u meču + @ 2.02 (6:7 6:2 6:4 ) Won

Mayer je domaći predstavnik koji se trenutno nalazi ravno na 50.poziciji na ATP ljestvici i svi znamo da svoj najbolji tenis igra na zemlji a na ovom turniru nema uspjeha i nikad nije dogurao dalje od 2.kola a zadnjih 5 godina konstantno ispada upravo u 2.kolu.Na drugoj strani mreže se nalazi brazilac Dutra Silva koji je 84 godište i trenutno se nalazi na 105.poziciji na ATP ljestvici te kad je zdrav i bez ozljeda sigurno pripada u top 100 a Dutra Silva je igrač koji se jako dobro kreće pa mu je onako teško zabiti čisti winner i ima odličan forhend na kojem zabija najveći broj svojih winnera te udarac na kojem kontrolira tijek izmjene dok je malo tanji na svom jednoručnom bekendu no sve mu zavisi od dana do dana kakav će biti na bekendu i svi znamo da je on čistokrvni zemljaš a ovdje je kroz kvale izborio glavni ždrijeb turnira najprije je igrao u 1.kolu kvala protiv Collarinia i izgubio je 1.set u tiebreaku sa 11-9 potom dobio 2.set sa 6-3 i u odlučujućem setu je poveo sa 2-1 sa brejkom i tada je argentinac predao meč dok je u zadnjem kolu kvala eliminirao zemljaka Clezara u 2 seta i bolje rečeno u 2 tiebreaka.Dosad su ova dva igrača igrali 3 puta svaki put na zemlji i svaki put je meč završen u 2 seta i Mayer vodi 2-1 u pobjedama no ovdje mi nekako sve 'smrdi' na 3 seta tenisa i zato se kladim da će biti više od 22.5 gema u ovom meču.
 williams | @ 13.02.2018, 12:58:47 | Nema komentara