Nogomet, Liga Prvaka

20:45 Man.Utd - Sevilla Hendikep kornera (Man.Utd -2.5) 2 @ 1.72 (5-3) Won

Jako zanimljiv i rezultatski neizvjestan mec u Mancesteru igraju Man UTD i Sevilla.Nakon prvih 90 minuta rezultat je 0-0.Za Sevillu jako dobar,iako su iskreno zasluzili sva 3 boda u tom mecu,jer su izdominirali tokom 90 minuta.Utd standaradno Mourinhvoski igra,u gostima i protiv jacih protivnika iza lopte i cekaju svoju priliku.Danas nesto slicno ocekujem,ne vjerujem da ce UTD krenuti furiozno od pocetka,jer znaju da ukoliko prime 1 gol da im se sanse smanjuju za prolaz.Sevilla igra fino,ima finu ekipu i ja im dajem velike sanse za prolaz.Iako je Utd favorit i igrac na domacem terenu,igrat cu da jednu zanimljivu opkladu a to je da Sevilla nece izvesti manje od 3 kornera od Utd-a.Ukoliko bude rezultat negativan za Sevillu sigurno je da ce napadati i samim time izvoditi veliki broj kornera,jer su takva ekipa.Nadam se da nece Sevilla povesti na pocetku sto bi znacilo i male sanse za prolaz ovog para,u suprotnom ovaj par se cini izglednim.Dakle,kontrahendikep kornera na Sevillu.
  | @ 13.03.2018, 15:59:39 | Nema komentara