Nogomet, Francuska Ligue 1

21:00 Lyon - Troyes zbir kornera (9,5) over 2 @ 2.04 (9) Lost

I treći par nam dolazi iz Francuske lige gdje se večeras sastaju Lyon i Troyes, a i ovdje dakle kako sam i najavio idu korneri. Lyon je favorit u ovoj utakmici i treba naravno očekivati njihovu pobjedu, ali ja se ipak nadam da to neće biti baš toliko ubjedljivo i da neće već u prvih nekoliko minuta postići gol. Idealno bi bilo kada bi se Troyes držao barem prvo poluvrijeme, onda bi kornera svakako bilo mnogo, no uz malo sreće i uz ubjedljivu pobjedu Lyona, vjerujem da ćemo imati 10+ kornera. Lyon je u prvom kolu dobio Ajaccio na ovom stadionu sa 2-1, ali uz samo 7 kornera na kraju, što je malo jer su prošle sezone na ovom stadionu bili zaista efikasni sa kornerima. Utakmicu drugog kola protiv Lorienta nisu igrali zbog lošeg terena. Troyes je u prvom kolu izgubio od Montpelliera u gostima sa 3-2, uz 9 kornera, dok su u prošlom kolu razbijeni od Toulousea na svom stadionu sa 0-3, a u kornerima je bilo čak 6-6. Prošle sezone na dvije utakmice ovih rivala imali smo 10 i 11 kornera, pa se nadam da nešto slično možemo imati i ovoga puta.
 Balla15 | @ 19.08.2022, 16:20:36 | Nema komentara