Tenis, Stuttgart

11:00 Lopez-Simon 1 @ 1.54 (7:6 6:4) Won

Susret druge runde atp turnira u Stuttgartu gdje cu sigurno dati prednost spanjolcu u odnosu na francuza.Lopez je jedan od rijetkih spanjolaca koji uziva igrati na travi i ako gledamo cijelu karijeru,najbolji procenat i omjer pobjeda i poraza ima na travi od svih podloga na kojim se igra i to 75-38 za sada.Prosle godine je na ovom turniru igrao finale i izgubio od Pouillea ali u 3 odigrana seta a zanimljivo je takodjer da je 4 od svojih 5 meceva na turniru odigrao u 3 seta te jedino prvi nije a bas u tom prvom mecu je igrao protiv istog danasnjeg protivnika Simona te ga dobio dva puta po 6-3.Ako gledamo medjusobne duele,Lopez ima 6-3 ukljucujuci 5 od zadnjih 6 pobjeda u duelima te sve 3 pobjede na travi gdje ima 7-1 u setovima protiv francuza.Simon sigurno nije los igrac ali jednostavno moram ispostovati Lopeza na travi i plus ako je suditi po prvom setu protiv Troickog gdje je odlicno servirao i riternirao,u jako dobroj je formi i dobro se spremio mada je i Simon protiv Viole bio poprilicno ubjedljiv.
 quaresma86 | @ 14.06.2018, 09:31:56 | Nema komentara