Nogomet, FRANCUSKA: Ligue 1

20:45 Lille-Strasbourg 1 @ 1.77 (0:0) Lost

Susret izmedju treceplasiranog Lilla i Strasbourga koji je na sedmoj poziciji . Lille bi trebao ici na pobjedu , gdje su i realno favoriti , i za ocekivati je da ovdje nesto naprave. Oni su treci na tabeli, imaju dvadeset i pet bodova , sto je trenutno nedovoljno da bi se nasli na drugoj pozciji ali jos uvijek tu ima da se igra, a oni trenutno imaju identican broj bodova kao i Montpeller . Strasborug igra dosta losije udaljeni su osamnest bodova od domacina , ali mogu oni i dosta bolje od toga , u gostima je Lille bio bolji od Dijona . U pocetku su gosti igrali bolje i uspjeli su da dodju do gola u tridest i prvoj minuti da bi u nastavku domaci vise napdali , u nastavku se rezulat nije mjenjao tako da su na kraju odnijeli sva tri boda. Ali oni mogu ovdje da budu zadovoljni jer njima svaki bod puno znaci pa tako i ovaj u gostima, kod kuce danas ocekujem od Lille da pobjedi . Strasbourg je dosta slabiji tim od domacina, i sigurno da bi oni ovdje trebali da izgube , vidi se po njihovoj igri da trenutno ne mogu da se nose sa timom kao sto je Lille , tako da ocekujem da izgube ovdje . U zadnjih pet utakmica su dva puta pobjedili, dok su tri puta igrali nerjeseno . U zadnjem kolu su igrali nerjeseno protiv Toulousea, bilo je 1:1. Iako igraju jako dobro, ipak je Lille dosta jaci tim, a uz to igra na domacem terenu tako da ipak ovdje prednost dajem njima.
 xmann | @ 09.11.2018, 09:22:17 | Nema komentara