Nogomet, FINSKA: Veikkausliiga - 30. kolo

17:30 Lahti-Mariehamn Pobjeda domaće ekipe u bilo kojem poluvremenu? Da @ 1.44 (0:1) Lost

Jako dobre opcije nam daje wwin kladionica tako sam odabrao ovu opciju sto nam nude da ce domacin pobjediti u bilo kojem poluvremenu meca.Ovde se radi o tome da recimo ako neki tim pobjedi bilo koje poluvrijem tip je dobitan,ukoliko gubi na poluvreemnu te na kraju smanji tu prednost mi smo prosli sto je odlicna varijanta za igrati,a I tako se to jako isplati.Danas se sastaju dva slicna tima,a zbgo toga sam I odabrao ovu varijantu.Ocekujem ovde da Lahti moze da pobjedi u bilo kojem poluvremenu,to je tim koji moze da pobjedi I u regularnom dijelu meca,ali morace da se pomuci,jer ovo jetezak mec oba tima zele da pobjede imaju oba tima veliki motiv,a pobjeda je jasan motiv.Ovo je Finska liga tako da ovde se sada sve rijesava jer jos meceva je ostalo. je igrao dosta dobro imaju dosta pobjeda uopsteno u nekom od poluvremena tako da se ocekuje danas da Lahti moze da pobjedi bilo koje poluvrijeme. Lahti do sada igrao dosta puta I pobjedio tako da mora popraviti igru nakon pobjedom. Lahti danas igra sa teskim protivnikom koji ima dobre igrace ,tako da moraju da se potrude da pobjede Mariehamn je igrao dobro znaju dobro da odigraju u odbrani,inace dosta ovih meceva se zavrsi sa remijem jer igraju dosta tesko,tesko ko postize gol.Moguce je da ovde Lahti moze do pobjede u prvom poluvremenu I prolazu tipa,.Gost bi bio zadovoljan I sa remijem danas,ali ovo je vazan mec za oba tima,a Lahti zeli samo pobjedu.Po meni ipak jedno poluvrijeme moze pobjediti Lahti Oni mogu da budu agresivni I da pokazu da mogu da pobjede nekoga.Morace da igraju bolje nego inace,nadam se da ce publika da pomogne da Lahti dodje do pobjede.
 rodjeni1995 | @ 12.10.2017, 08:53:21 | Nema komentara