Nogomet, ISLAND: Urvalsdeild

22:00 KR Reykjavik - Breidablik Kopavogur 1 @ 1.79 (1:1) Lost

Raspolozen je domacin da danas ide na novu pobjedu u ligi, oni su mogli puno bolje da prodju u ligi do sada, ali je naisao taj jedan period kada su slabo igrali , napravili dosta kiksova i to ih je kostalo trenutne pozicije, medjutim nema veze ima jos vremena i siguran sam da ce danas dati sve od sebe da pobjede. Sto se tice njihovih zadnjih utakmica tri puta su porazeni, jednom su igrali nerjenso i jednom su izgubili .pobjedili su kod kuce ekranes, gosti nisu mogli nista da urade domaci su bili bolji od samoga pocetka, poveli su u tridesetoj minuti, da bi u nastavku gosti odoljevali do cetrdeset i sedmoj minuti, a u nastavku dosli do jos jednoga gola i tako stavili tacku na ovoj utakmici. Imaju velikih sansi da danas dodju do bodova ali pred njima je velki izazov jer igraju sa jedim od najboljih timova u ligi i tesko ce ovdje moci da dodju do bodova. Gosti U zadnjih pet utakmcia imaju tri pobjede, i dva poraza. Izgubili su od valura , od pocetka je bilo neizvjenno iako su igrali gosti dobro, bilo je tu i dosta dobrih prilia i sa jedne i sa druge strane medjtim ipak su gosti za nijansu bii bolji ali dugo ovdje nije bilo golova. u drugom poluvreemenu takodje je bilo dugo natezanja ko ce stici do vodstav da bi na kraju ipak gosti upjeli u samom finisu da dodju do gola i da na kraju odnesu sva tri boda koja njima trenutno mnogo znace. Kod kuce imaju dvije pobjedu i jedan poraz,. Pobjedili su akranes , gosti su dosli do gola u prvoj minuti , dakl odmah na pocetku da bi u nastavku domaci imali dosta srece i dosli su do izjednacenja, autogolom u dvdsest i cetvrtoj minuit, u nastavku bolja igra gostiju koji na kraju odnose sva tri boda. Danas su domaci ipak veliki favoriit , a zadnji put kod kuce protiv njih igrali su nerjeseno , bilo je 1:1.
 xmann | @ 19.06.2017, 08:47:30 | Nema komentara