Tenis, atp indian wels

20:15 Koshriber-Cilic Zbroj gemova (9.5) u 1. setu 2 @ 1.70 (6:4 ) Won

Drugi par je tenis atp turnir u Indian welsu gdje se sastaju Philip kolshriber I hrvatski teniser Marin Cilic ovde ocekujem neizvjestan mec ali sam ipak odlucio da tipujem d ace prvi set otici preko 10 gemova jer mislim da su oba tenisera izuzetno kvalitetni server I da nece biti brejka u prvi 10 gemova sto je za ocekivati na ovoj podlozi.Marin cilic je trenutacno 3 na atp listi sto mu je najbolji plasma u karijeri bice nezgodno,ali ocekujem da marin slavi u ovom mecu I prodje u drugo kola ovo izuzetno kvalitetnog atp turnira.Kolshriber se namucio u provom kolu te je nakon izgubljenog prvog seta sa 1-6 slavio u naredna dva seta I domogao se drugog kola,ali rezultat prvog seta ne treba da vas zbunjuje jer je odigrao samo da se set sto pre zavrsi.Danas ocekujem dosta ozbiljniji pristup samoj igri jer protivnik je daleko bolji od smyceka.Cilic ne bi trebao da izgubi svoj servis do samog tie brejka u prvog setu kog ocekujem,ali mislim da je granica preko 9.5 izuzetno dobar tip tako da moze I kao singl.
 kimi01 | @ 13.03.2018, 09:24:56 | Nema komentara