Vaterpolo, SVIJET. SP (Ž) - RUSIJA

15:00 JAR - SAD Zbroj golova (24.5) 2 @ 1.70 (1:26) Won

Jučer je počela Svjetska liga u vaterpolu za žene. U grupi B se sastaju Novi Zeland i Kanada. Novi Zeland je ovdje outsajder. Izgubili su jučer očekivano od SAD-a (2:18). Prvo poluvrijeme su odigrale donekle pristojno (2:8), ali u nastavku je ponestalo snage. Kanada u prvoj utakmici nije imala nikakvih problema protiv Južne Afrike. Slavili su (18:3). Ovakve ekipe redovito punu. Ovo će biti peti međusobni susret ove dvije zemlje i logično Kanada je svaki put slavila i također je svaki put došao over golova (22,21,19,20). Današnja granica (18.5) je svakako primamljiva, jer je u ostalim kladionicama veća za gol. Novi Zeland bi trebao postići negdje 4-6 golova,dok ostalo naravno Kanada. Ne vjerujem da će Kanada igrati neku kvalitetnu obranu jer nema stvarno potrebe za tim, dok u napadu Novi Zeland ne može na kvalitetan način ih zaustaviti tako da u konačnici očekujem minimalno 19 golova na utakmici, što je pet po četvrtini u prosjeku.
 fanatic | @ 05.09.2018, 12:15:54 | 1 komentar