Rukomet, Europa: Europsko Prvenstvo - Preliminarna runda

20:30 Island - Hrvatska - Z. Horvat over (2,5) 2 @ 1.65 (0) Lost

Prva utakmica za danas na dolazi sa Europskog prvenstva u rukometu. Ovdje tipujem da će Zlatko Horvat zabiti preko 3 ili više golova. U prvoj utakmici Hrvatska je pobijedila Srbiju 32:22 i Zlatko je ušao u drugom poluvremenu i u tih 30 minuta zabio je 4 gola na istu šemu sa krila u bliži kut i vjerujem da će i danas prijeći ovu granicu. U preliminarnoj rundi na Europskom prvenstvu 2016. godine Hrvatska je također bila u skupini s Islandom i tada je bio rezultat 37:28 za Hrvatsku i Zlaja je zabio 4 gola. U 6 međusobnih utakmica Hrvatska ima 5 pobjeda i samo 1 nerješenu. Hrvatska ima jaka krila u Štrleku, Čupiću i Horvatu i uvijek smo bili jaki s tih pozicija što se tiče golova. Ovdje očekujem da Horvat dobije i priliku i u prvom poluvremenu i da ovu granicu pređe lako. Sretno!
 Mile1x2 | @ 14.01.2018, 12:29:41 | Nema komentara