Rukomet, Europa: Europsko Prvenstvo - Preliminarna runda

20:30 Island - Hrvatska - O. Gudmundsson over (3,5) 2 @ 1.70 (3) Lost

Drugi tip za danas također dolazi sa utakmice Island - Hrvatska i ovdje tipujem da će Olafur Gudmundsson prebaciti granicu od 3,5 golova. Prvu utakmicu protiv Švedske Island je odigrao odlično i u prvom poluvremenu su imali 15-8, u drugom poluvremenu su malo pali i na kraju ipak pobijedili 26-24. Gudmundsson je odigrao strašan meč i utakmicu završio sa 9 golova i proglašen je igračem utakmice. Danas će Island jako ovisiti o njemu i o njegovoj igri pošto igraju protiv domaćina prvenstva Hrvatske i trebati će ponoviti dobru igru ako planiraju išta napraviti u ovoj utakmici. Pogledamo li kroz povijest, Island nema baš sreće sa Hrvatskom, pošto su od 6 utakmica 5 izgubili. Zadnju utakmicu protiv Hrvatske na Europskom prvenstvu 2016. godine Gudmundsson je zabio samo 2 gola. Danas očekujem da ponovi igru kao što je igrao protiv Švedske i da ide lagano over 3,5. Sretno!
 Mile1x2 | @ 14.01.2018, 12:29:41 | Nema komentara