Tenis, Tenis

10:00 Griekspoor - Giron 2 @ 1.89 (2:1) Lost

Dalje prelazimo na teniski meč, gdje će se danas na Atp turniru u Montpelliereu sastati Griekspor i Giron a moj se tip ovdje odnosi na to da će Giron slaviti u okviru prvog seta te da će onda lagano privesti meč kraju i doci do pobjede opet je li. Griekspoor do ovog turnira došao preko kvalifikacije gdje je prvo dobio mladog Alcaraza sa 2:1, te je knda Hoanga izbacio sa 2:0 i tako sebi osigurao učešće na ovom turniru u Francuskoj. Sa druge strane Giron koji je pred kraj prošle godine imao odlicnu epizodu u Parizu i odigrao jako dobar turnir gdje je izbacio par velikih imena, ovdje dolazi nakon poraza u Australian openu od Zbereva kojeg je takodjer dosta namucio uzevši mu jedan Set te ga je čak dva puta odveo u tie brejk u tom setu.....
 Naske | @ 23.02.2021, 00:03:57 | Nema komentara