Nogomet, ISLAND: Urvalsdeild

21:15 FH Hafnarfjordur - Vikingur Reykjavik 1 @ 1.65 (2:2) Lost

Nije velika razlika izmedju domacina i izmedju gostiju, naprotiv dva dosta slicna tima ce ovdje da se sastanu , ipak bi malu prednost mogli da damo domacima koji igraju pred svojom publikom i svakako da imaju vise sanse za pobjedom. Nakon pet kola vidimo da su jednom pobjedili , dok su tri puta igrali nerjeseno i jednom su porazeni. Na domacem terenu odigrali su remi, vidjelo se tu dosta golova, i jedni i drugi su krenuli snazno ali gosti dolaze do vodstva u dvadesetoj minuti da bi u nastavku tri minute kasnije postigli i drugi gol. Medjutim u drugom poluvremenu domaci igraju dosta bolje i uspjevaju da dodju do izjednacenja u nekih desetak minuta tako da na kraju ipak dolaze do boda. Na tabeli bolje stoje domaci sto se tice pozicije, a sto se tice bodova izjednaceni su , jos uvijek imaju sansu da dodju do druge pozicije, dok gosti takodje do kraja imaju sansu da se izbore za drugo mjesto, tako da je ocekivati ovdje da ce i jedni i drugi igrati napadacki i pokusati da dodju do bodova, pa ocekujem da bude golova i sa jedne i sa druge strane, prvenstveno da domaci tresu mrezu gostiju jer su oni ipak ovdje favoriti.kada su u pitanju gosti, U zadnje tri utakmice imaju dvije pobjede i jednom su remizirali , vidi se tu blagi napredak u igri a u gostima su zadnji put pobjedili. Gosti su poveli u trinestoj minuti da bi domaci uspjeli da izjedance u dvadset i petoj minuti, nakon toga u prvom dijelu je rezultat ostao nepromjenjen da bi u nastavku domaci dosli do vodstva u sezdest i trecoj minuti, a onda su gosti napravili preokret i postigli tri gola u nekih osamnest minuta tako da su na kraju imali velikih razloga za slavlje. Kod kuce imaju sest imaju jednu pobjedu i dva puta su porazeni, izgubili su od grindavika sa 2:1, imali su vodstvo u prvom poluvreemnu, ali su u drugom dijelu gosti preokrenuli i na kraju pobjedili .
 tomasboki | @ 19.06.2017, 13:35:57 | Nema komentara