Nogomet, ISLAND: Urvalsdeild

21:15 FH Hafnarfjordur - Vikingur Reykjavik 1 @ 1.62 (2:2) Lost

Island: Pepsideild, 8.kolo. Gosti su za sada izjednaceni sa domacinom sto se tice bodova, imaju deset bodova i za sada su na sredini tabele, danas ih ceka teska utakmica sa hafnafjordurom kojije u dosta boljoj poziciji nego oni , tako da nece biti danas nimalo lako gostima, ali vjerujem s druge strane da ce oni smoci ovdje snage da dodju barem do boda. njihove utakmice su inace uvijek obilovale golovima , pa tako se moze i danas ocekivati da bude dosta golova i sa jedne i sa druge strane jer ce i jedni i drugi da jurisaju na gol protivnika kako bi sto prije dosli do vostva. Domaci su zadnji put igrali nerjeseno sa grindavikom , u gostima su igrali bilo je 1:1, ovdje su se trebali potruditi da dodju do sva tri boda, ali su odigrali jako lose, a i sreca nije bas nesto bila na njihovoj strani sto se vidjeli i po ovom autogolu koji u devetnestoj minuti kada domaci dolaze do vodstav da bi u nastavku gosti dosli do izjednacenja tek u sedamdeset i devetoj minuti, tacnije u osamdest i prvoj su postigli drugi gol koji im je donio izjednacenje u nastavku niu mogli nista da urade tako da su morali da se zadovolje samo sa bodom. Gost je u ovom mometnu dosta losiji tim od domacina to nema sumnje igraju dosta losije , a u ostalom njihovo stanje na tabeli sve govori , inace ovaj tim uvijek pruaz dobre partije i mogu oni daleko da doguraju sto su ovdje i pokazali i bez obzira na to sta ce se deseti do kraja oni mogu da budu zadovoljni sa onim sto su pruzili do sada , pogotovo u oviim zadnjim mecevia kad su proradili . Kod kuce su imali tesku utakmicu sa brediablikom i izgubili , a dugo se ovdje gost mucio da dodje do vostav, tako da su tek u sedamdset i trecoj minuti uspjeli da dodju do gola i da na kraju odnesu sva tri boda, posto domaci nisu uspjeil da dodju do izjednacenja. Danas mnogo laska utakmica za njih na prvi pogled, ali ipak ce domaci dati sve od sebe da ovdje uzmu sva tri boda.
 ramosserdo | @ 19.06.2017, 08:39:24 | Nema komentara