Nogomet, MEĐUNARODNE - KLUBOVI: Liga prvaka (M), Kvalifikacije

19:00 Ferencvaros - Dinamo Z. 1. poluvrijeme X @ 2.05 (1:1) Won

U mom današnjem triplu uzeo sam jednu utakmicu kvalifikacija za ligu evrope, i druge dvije utakmice iz kvalifikacija za ligu prvaka, te se nadam prolazu ovoga tripla. U drugom prijedlogu izabrao sam da ćemo u prvom poluvremenu gledati neriješen rezultat izmedju Madjarskog Ferencvarosa i Dinama iz Zagreba. Utakmica se igra u Budimpešti i ovdje očekujem poluvrijeem bez golova. Ferencvaros je odigrao tri kola lige i upisali su remi i 2 pobjede sa 8:2 gol razlikom, dosta su solidno odigrali te utakmice gdje su u proslom kolu cak protiv Paksa slavili sa ubjedljivih 5:0. Dinamo je odlicno odigrao protiv Hajduka i Osijeka u prosla dva kola, Ferencvaros zna dosta tvrdo odigrati i takticki, pa ocekujem poluvrijeme bez golova.
 emilp1 | @ 16.09.2020, 13:52:18 | Nema komentara