Nogomet, ENGLESKA: Liga Two

20:45 Exeter - Yeovil Town 1 @ 2.05 (0:0) Lost

U Engleskoj drugoj ligi, u okviru 30.kola, Exter ce da ugosti Yeovila . Exeter bi trebao ici na pobjedu , gdje su i realno favoriti , i za ocekivati je da ovdje nesto naprave. Oni su sesti na tabeli, imaju pedeset i devet bodova , sto je trenutno nedovoljno da bi se nasli na trecoj poziciji , ali jos uvijek tu ima da se igra, oni zaostaju samo sest bodova i mogu da dodju do trece pozcijii. Yeovil igra dosta losije udaljeni su dvadest i jedna bod od domacina , ali mogu oni i dosta bolje od toga , u gostima je Exeter bio bolji od Grimsby Towna . U pocetku su gosti igrali bolje i uspjeli su da dodju do gola u tridest i prvoj minuti da bi u nastavku domaci vise napdali , u nastavku se rezulat nije mjenjao tako da su na kraju odnijeli sva tri boda. Ali oni mogu ovdje da budu zadovoljni jer njima svaki bod puno znaci pa tako i ovaj u gostima, kod kuce danas ocekujem od Exetera da pobjedi . Yeovil je dosta slabiji tim od domacina, i sigurno da bi oni ovdje trebali da izgube , vidi se po njihovoj igri da trenutno ne mogu da se nose sa timom kao sto je Exeter , tako da ocekujem da izgube ovdje . U zadnjih pet utakmica su tri puta porazeni, jednom su pobjedili i jednom igrali nerjeseno . Vezali su tri poraza, a u zadnjem kolu su kod kuce izgubili od Newpora sa 2:0. Tesko da danas mogu u gostima nesto napraviti, tako da cu odigrati na Exeter, koji je dosta bolji tim u ovom trenutku.
 exotic | @ 13.03.2018, 16:50:43 | Nema komentara