Nogomet, Laliga

20:00 Espanyol-Rayo Vallecano 2.5 M @ 1.59 (0:2) Won

Španjolska-laliga : riječ je o drugom kolu ove lige u kojoj ćemo gledati jedan izjednačen meč između Espanyola i Rayo Vallecana u kojem se očekuje manji zbir golova.
Za domaćina Espanyola dostupan neće biti de Tomas, a upitni su Lozano, Pedrosa i Puado.
Za gostujuću ekipu dostupan neće biti španac Martin zbog povrede. Prvo kolo za Espanyol je prošlo i bolje od očekivanog na poluvremenu, jer su od 63' gubili čak i sa dva gola razlike. Srecom, pogocima u 72 minuti i penalom u 90+8 minuti Espanyol je došao do boda u prvom kolu. Rayo Vallecano je izvukao remi sa Barcelonom kojoj nisu dopustili da im dadne gol i tako su ostali prazne mreze. Utakmice između Raya vallecana i Espanyola inače su bile tvrde, u zadnje tri medjusobne utakmice vidjeli smo tri pobjede Rayo Vallecana od 2:0 1:0 i 1:0. I ovdje ce se igrati oprezno i trebalo bi biti do 2.5 gola.
 Permanent | @ 19.08.2022, 13:15:56 | Nema komentara