Tenis, London ATP

19:00 Domi Thiem - Daniil Medvedev 1 @ 2.10 (1:2) Lost

Nije izašao koeficijent u williams kladionici za finale ATP singla u Londonu gdje su se itekako zasluzeno u finalu nasli treći i četvrti igrač svijeta, odnosno dominic thiem i daniil medvedev. Obojica su nakon iscrpljujucih finala prošli dalje u finale, gdje su obojica bili na rubu poraza medjutim i Thiem i Medvedev su uspjeli okrenuti meč u svoju korist. Thiem je protiv Djokovica prvo uzeo 7:5 prvi set, nakon toga u tie brejku drugog seta Dominich Thiem ne iskoristava četiri meč lopte, od toga dvije meč lopte na svom servisu. Kada se činilo u posljednjem setu da je Thiem izgubio polufinale, gubio je 0:4 i imao dva mini brejka zaostatka, Thiem ostaje mirne glave i uzima 6 poena zaredom, a potom dobija Djokovica 7:5. Odlicno je igrao Thiem, ali i medvedev, daleko od toga da nije, medjutim blizi pobjedi mi je definitivno Thiem.
 marjan | @ 22.11.2020, 01:13:38 | 1 komentar