Tenis, ATP Masters Shanghai

09:00 Djokovic-Cecchinato Cecchinato uzima barem jedan set? Ne @ 1.25 (6:4 6:0 ) Won

Evo skoro 6 mjeseci Novak Djoković je čekao drugi međusobni meč protiv Marca Cecchinata koji ga je šokantno dobio u četvrtfinalu Roland Garrosa ove sezone nakon 4 odigrana seta,a evo oko 5 mjeseci kasnije njihov novi duel,a u pitanju je kao što znamo Masters turnir u Kineskom Šangaju,a ovaj meč se igra u okviru trećeg kola.Cechinato je na ovom turniru u prvom kolu savladao Gilesa Simona nakon taj brejka trećeg seta,a morao je preokrenuti nakon što je u prvom setu izgubio sa 7-6,no onda je u sljedeća dva seta on slavio sa 6-4 i 7-6.I u današnjem meču odigrao je još jedan maratonski meč a igrao je protiv Chunga,izgubio je prvi set sa 6-4,dok je u naredna dva seta igran taj brejk koje je u svoju korist sa 7-5 riješio Italijanski igrač.Tako da je sigurno mnogo iscrpljen i psihički a i fizički i gotovo sigurno neće pružiti dobru partiju u ovom meču.Sa druge strane Djoković će sigurno u ovom meču imati motiv više zbog tog poraza u Parizu tako da će sigurno htjeti do pobjede što je moguće ubjedljivije,tako da je po meni ovdje 2-0 zicer za Novaka,iako je kvota mala mislim da se ovo treba odigrati.Novak nije igrao tenis iod finala Us Opena,a na ovom turniru u prvom kolu odigrao je onoliko koliko mu je bilo potrebno,a slavio je protiv Chardya sa 6-3,7-5.Mislim da taj meč iz Pariza apsolutno neće imati nikakvu sličnost sa ovim duelom,tako da očekujem da ovdje Novak maksimalno diktira tempo te da slavi baš ubjedljivo.Meč se igra od 9 sati po našem vremenu.
 Harden | @ 11.10.2018, 07:37:32 | Nema komentara