Tenis, ATP: Indian Wells, SAD

22:30 Dimitrov, Grigor-1.5-Norrie, Cameron 1 @ 2.08 (2:6 4:6) Lost

U okviru polufinala Indian Wellsa od 22:30 se sastaju Dimitrov i Norrie.
Rekao bih da su se potpuno neočekivano našao ovaj dvojac u jednom polufinalu, a isto tako i u drugom polufinalu gdje se radi o meču između Basilashvilija i Fritza.
Dimitrov je na putu do ovog polufinala dobio Altmaiera i Opelku bez izgubljenog seta, a potom je porazio Medvedeva i Hurkacza nakon što je u svakom meču imao po set zaostatka.
Norrie je za dvije pozicije ispred Dimitrova na ATP listi, na putu do polufinala je imao tri meča na tri seta, protiv Sandgrena, Bautiste i Paula. U četvrt finalu je protiv Schwartzmana izgubio samo 2 gema u meču i porazio ga nakon sat i 13 minuta igre.
Norrie je slavio protiv Dimitrova u Miamiju ove godine sa 2:0 u setovima, međutim Dimitrov je stvarno popravio igru svoju u zadnje vrijeme i od njega očekujem da dođe ovdje do pobjede, pa možda čak bez izgubljenog seta.
 pankratov | @ 16.10.2021, 12:56:10 | Nema komentara