Nogomet, NIZOZEMSKA: Eerste Divisie

20:00 Den Bosch - Dordrecht 1 @ 1.70 (1:0) Won

Susret izmedju devetoplasiranog Den Bosch-a i Dodrecht-a koji je na dvadestoj poziciji . Den Bosch bi trebali ici na pobjedu , gdje su i realno favoriti , i za ocekivati je da ovdje nesto naprave. Oni su deveti na tabeli, imaju trinest bodova , sto je trenutno nedovoljno da bi se nasli na petoj pozciji ali jos uvijek tu ima da se igra, oni zaostaju samo dva boda i mogu da dodju do pet pozicije. Dodrecht igra dosta losije udaljeni su devet bodova od domacina , ali mogu oni i dosta bolje od toga , u gostima je Den Bosch bio bolji od Maastrichta . U pocetku su gosti igrali bolje i uspjeli su da dodju do gola u tridest i prvoj minuti da bi u nastavku domaci vise napdali , u nastavku se rezulat nije mjenjao tako da su na kraju odnijeli sva tri boda. Ali oni mogu ovdje da budu zadovoljni jer njima svaki bod puno znaci pa tako i ovaj u gostima, kod kuce danas ocekujem od Den Bosch da pobjedi . Dodrecht je dosta slabiji tim od domacina, i sigurno da bi oni ovdje trebali da izgube , vidi se po njihovoj igri da trenutno ne mogu da se nose sa timom kao sto je Den Bosch, tako da ocekujem da izgube ovdje . U zadnjih pet utakmica su cetiri puta porazeni, dok su jednom pobjedili . U zadnjem kolu su pobjedili kod kuce Cambuur sa 3:1, konacno su nakon cetiri poraza uspjeli kod kuce da dodju do pobjede . Ipak danas u gostima od njih ne ocekujem mnogo, po meni je Den Bosch dosta bolji tim i trebali bi ovdje da pobjede.
 tomasboki | @ 12.10.2018, 11:01:15 | Nema komentara