Tenis, Ao

23:55 Ćorić- Millman (zbroj gejmova 39.5) 2 @ 2.01 (57 46 16) Lost

Susret u okviru 1.kola 1 GS turnira ove sezone AO a sastaju se domaći teniser Millman i Borna Ćorić. Očekujem jedan izjednačen mec gdje bi mogli gledati čak i 5 setova ali opcija preko 3.5 seta svakako znatno sigurnija.
Borna Ćorić sezonu završio na 47# sezonu je počeo u Dohi gdje je stigao do QF dobio Bustu i Basilashvili ispao od Rubleva,Rublev kasnije otišao do finala. Dakle solidnu je Borna otvorio sezonu ne može mu se zamjeriti poraz u QF od Rubleva koji je odigrao dosta dobro tokom čitavog turnira. Ovdje Ćorić ima 3x nastupa i sva 3x je ispao u 1.kolu (Dolgopolov,Chardy,Ramos) jedino protiv Ramosa nije uzeo set. Sa druge strane Millman također dobro počeo sezonu on je imao problema sa povredama tokom prošle godine i morao je na kraju sezone igrati ch, sezonu je otvorio u Brisbaneu gdje je prošao 1.kolo Polansky sa 2-0,protiv Dimitrova je odigrao egal meč mogao čak i do pobjede na kraju je izgubio 4:6 7:6 6:3. On prošle godine nije igrao na AO zbog povrede dok je 2016 igrao 3.kolo dobio recimo Schwartzman i Muller dok je ispao od Tomića. Dakle kao što sam već rekao očekujem egal meč gdje je pobjednika teško prognozirati,i mislim da bi mogli gledati čak i 5 setova ovdje.
 Djego92 | @ 14.01.2018, 12:00:56 | Nema komentara