Tenis, ATP s-Hertogenbosch

15:50 Ćorić - Fritz (22,5) 2 @ 1.70 (više) Won

Za danas sam odabrao triple tenisa,i to u svakom meču zbroj gemova,a krenućemo sa duelom između Borne Ćorića i Taylora Fritza.U pitanju je naravno travnata podloga,tako da me je iznenadila ova granica sa samo 22.5 gemova,tako da sam odigrao više.Ćorić je prošle sezone odigrao odlično travnati dio sezone,možda je malo podbacio na wimbledonu,ali je prethodno osvojio Halle pobjedivši Federera u finalu,tako da svakako i ove sezone treba od njega očekivati dobru igru na ovoj podlozi.Borna nije igrao tenis na travi ove sezone tako da ne bi trebalo očekivati neku sjajnu igru već u prvom meču,s toga očekujem da i Fritz ima svoje šanse u ovom meču.On je za razliku od Borne odigrao već jedan meč na ovom turniru,dobio je Rodionova u prvom kolu nakon 2 odigrana seta,ali je bilo dosta teško,samo je jednom uzeo servis protivniku,te uz jedan taj brejk ipak je prošao dalje.Nema sumnje da je Borna kvalitetniji igrač od Fritza pogotovo na ovoj vrsti podloge,ali dakle kao što sam rekao ovo je tek prvi meč Borni,tako da treba očekivati da i Fritz uzme barem jedan set ili eventualno odigra dobro u oba seta.Dva puta su se sastali ova dva igrača do sada,prvi put 2016 godine na Roland Garrosu kada je Borna slavio sa laganih 3-0 u setovima,ali je onda u drugom meču Fritz napravio velike probleme Borni,jeste da je izgubio,ali tek nakon velike borbe i sva tri odigrana seta,a nadam se da ćemo i danas vidjeti sličnu situaciju.
 Primera | @ 12.06.2019, 09:39:29 | Nema komentara