Tenis, Atp Shanghai

23:55 Čilić,Marin - Ramos,Albert (Ramos uzima barem jedan set?) Ne @ 1.66 (2:0) Won

Na turniru u Shanghaiu ujutro se igra meč četvrtfinala gdje se sastaju Marin Čilić i Albert Ramos.Ovdje sam tipovao na pobjedu Marina sa 2-0 u setovima,mislim da je Hrvat toliko bolji igrač u ovom meču i siguran sam da će slaviti sa maksimalnim rezultatom.Čilić u ovoj sezoni igra dobro,ima zaista nekoliko mečeva koje je odigrao vrhunski,a u posljednjih nekoliko turnira nije baš na najvišem nivou ali očekujem da diže igru na bolje do Londona.Posljednji turnir je igrao u Tokiju gdje je ispao u polufinalu.Mislim da će u ovom meču presuditi kvaliteta Marina,ima sjajan forhend i sa njim će danas moći mnogo toga uraditi,dobar je i servis naravno,kao i bekend koji je solidan.Mislim da u ovom meču Albert neće imati mnogo šansi za brejk,čak štaviše mislim da će te šanse biti svedene na minimum,dok će on nadam se imati dosta šansi za brejk.Mislim da će u jednom setu biti nešto teže,ali da će to uspjeti prevazići,no u jednom bi trebalo biti dosta lako.Dosta pokazuje i kvota na pobjedu Mrnje koja iznosi samo 1,20,a tečaj na pobjedu sa 2-0 jeste 1,66 što je sjajno i siguran sam da ovo vrijedi odigrati.Što se tiče Alberta on u ovoj sezoni ne igra baš najbolje,imao je nekoliko dobrih mečeva,ali mislim da protiv Čilića danas nema šta da traži.I on je toga svjestan tako da će u današnjem meču moći igrati opušteno,no ni to mu vjerojatno neće biti od pomoći u ovom meču.Posljednjih nekoliko tjedana igrao je dosta loše a konkretno posljednji turnir odigrao je u Tokiju gdje je izgubio odma na početku turnira.Albertov najveći adut od udaraca jeste naravno defanziva koju će pokušati probiti Marin i siguran sam da će uspjeti.Meč se igra u 7 sati po našem vremenu.
 Kurbanov | @ 12.10.2017, 20:38:42 | Nema komentara