Nogomet, Engleska 2

20:45 Cardiff-Bolton/ Pobjeda Cardiffa u bilo kojem poluvremenu Da @ 1.33 (2:0) Won

Moja prva danasnja analiza dolazi sa utakmice 29.kola engleske druge lige gdje veceras od 20:45 sati igraju momčadi Cardiffa i Boltona i ovdje igram da ce momčad Cardiffa pobjediti u barem jednom poluvremenu sto je po meni jako realno za ocekivati na danasnjoj utakmici. Momčad Cardiffa se trenutacno nalazi na cetvrtom mjestu lige i oni su do sada u 30 utakmica zabiljezili 55 bodova uz gol razliku 45-27 sto je dosta dobro. Sto se tice utakmica kod kuce oni su ove sezone u ligi zabiljezili 30 bodova iz 14 utakmica sto je poprilicno dobro i imaju gol razliku u tih 14 utakmica 26-10. Sto se tice trenuzacen forme momčadi Cardiffa oni su u posljendjih pet utakmica zabiljezili dvije pobjede i to su bile pobjede protiv momčadi Leedsa u gostima sa rezultatom 4-1 i druga pobjeda je bila opet u gostima kod momčadi Mansfielda i njih su također pobjedili sa rezultatom 4-1, imaju i dva remija i to je bilo u gostima kod momčadi Milwalla i ta je utakmica zavrsila rezultatom 1-1 i igrali su u gostima kod momčadi Sheffeld Wed. i ta je utakmica zavrsila sa rezultatoom 0-0 i imaju jedan poraz i to je bilo u kupu protiv momčadi Manchester Citya i tu su utakmicu izgubili sa rezultatom 2-0 sto je bila sasvim normalno za ocekivati. Momčad Boltona se trenutacno nalazi na slabom 19.mjestu lige i oni su do sada u 30 utakmica zabiljezili 30 bodova i imaju gol razliku 28-47 sto je solidno, a sto se tice utakmica u gostima oni su ove sezone najgora momčad u gostima jer su u 14 utakmica zabiljezili samo 8 bodova uz gol razliku 9-26. Sto se tice forme u gostima oni su tu jako loši jer su u posljednjih 5 utakmica zabiljezili samo jednu pobjedu i to protiv momčadi Sheffeld Uniteda sa minimalnim rezultatom 1-0 i imaju cak 4 poraza i to su gubili od momčadi Wolvesa sa rezultatom 5-1, izgubili su od Nottinghama sa 3-2, izgubili su od momčadi Middlesbrougha sa rezultatom 2-0 i izgubili su od momčadi Brentforda sa rezultatom 2-0. i mislim da je momčad Cardiffa na nijansu bolja i da bi trebali doci do pobjede u barem jednom poluvremenu.
 fumic1308 | @ 13.02.2018, 16:40:33 | Nema komentara