Nogomet, JUŽNA KOREJA: K-Liga Challenge

12:00 Busan Park - Seongnam Ilhwa 1 @ 2.03 (1:2) Lost

Juzna koreja: K legaue Challenge, 17. kolo. Ovdje je sve jasno domaci ce da idu na pobjedu, domaci su na drugoj poziciji, osam bodova zaostaju za drugoplasrianim timom , tako da ce ovdej ici na pobjedu, ali danas su domaci ovdje veliki favoriti jer igraju sa gositma koji su u dosta losijoj formi od njih. U poslednjih pet utakmica domaci su dva puta pobjedili i dva puta su igrali nerjenso . kod kuce su igrali nerjeseno sa anyang , bilo je 1:1, domaci su krenuli dobro u ovaj mec poveli su u desetoj minuti, ali nisu dugo drzali vodstvo tako da su gosti vec nakon dvije minute kasnije izjednacili. U nastavku mnogo bolja igra gositju koji su citavo vrijeme napadali i izgledalo je da ce uspjeti u nastavku da dodju do pobjede, medjutim to se nije desilo. Tako da na kraju gosti odnose samo jedan bod, ali danas ih ceka mnogo laksa utakmica i za ocekivati je da dodju do pobjede ovdje. Inace kod kuce imaju pet pobjeda i pet puta su igrali nerjseno . Pobjedili su dajeon , dosli dsu do gla u dvadest i sedmoj minuti, a u nastavku nije bilo promjena tako da na kraju odnose pobjedu. gosti su dosta losiji tim, na sedmoj su pozciiji, imaju dvadest bodova i ovdje ce najverovatnije da izgube. Danas ih ceka teska utakmica u gostima gdje nemaj gotovo pa nikakvih sansi, a i oni samo su svjesni svega toga, tako da ovdje sve osim pobjede domacih smatrace se iznenadjenjem. Pobjedili su asan muguhaj , U prvom dijelu su se nekako i drzali da bi u nastavku domaci pokazali zube i zabili gol u drugom dijelu polurvremena. Krenuli su sa dobrom igrom od pocetka i na kraju zasluzeno pobjedili u ovoj utakmici. U gostima imaju samo tri pobjede, tri remija i jednom su porazeni, a vezali su tri pobjede u gostima, zadnji put su pobjediil bucheon sa 2:0, imali su vodstvo do prvog poluvremena , da bi u drugom dijelu u sedamdestoj minuti samo potvrdili pobjedu.
 tomislav | @ 19.06.2017, 08:42:40 | Nema komentara