Nogomet, JUŽNA KOREJA: K-Liga Challenge

12:30 Bucheon FC 1995 - Anyang 1X @ 1.30 (6:2) Won

Sve je vec odavno ovdje jasno, domaci ce da idu na pobjedu u to nema sumnje, igraju odlicno imaju bod vise od gostiju , a domaci se mozda mogu dokopati trece pozciije. Danas ih ceka jedan od losijih timova u ligi , koji se ne mogu pohvaliti bas nekom posebnom formom. Sto se vidi i po rezulatima u zadnjih pet utakmica, tako da ce domaci da se potrude da pobjede ovdje. Pobjedli su seul e, konacno je i domacin uspio da pobjedi. Od pocetka je bilo neizvjesno , napadali su gosti citavo vrijeme, ali nisu mogli da dodju do gola da bi u sudijskoj nadokandi uspjeli da dodju do gola i da konacno odnesu pobjedu. A danas ce nakon duzeg vremena imati priliku da kod kuce dodju do jos jedne pobjede, to bi bila druga u nizu , a to nisu vec odavno uspjeli . gosti su nesto losiji tim , imaju dvadest i dva boda, peti su na tabeli , nije velika razlika izmedju njih i domacina kada su u pitanju bodovi, ali kada je u pitanju igra, bolji je domacin. Tako da se ne ocekuje od njih nista posebno danas da naprave u gostima , ali pruzice oni otpor onoliko koliko budu mogli, mada s obzrim da su jako slabi i kod kuce i u gostima tesko da ce moci da ovdje izvuku bodove koji su njima u principu i potrebniji nego domacima .dva kola su vec bez poraza, sto je jedni dobro ovdje za njih , ali tesko da ce i danas moci da odole. Kod kuce su bili bolji od ansana i savladali su ih, dobro su krenuli , dosli su do vodstav u dvadest i prvoj minuti, a onda su u nastavku bili snalazljivi i na kraju uspjeli da trijumfuju. U gostima uglavnom ili pobjedjuju ili gube, a imaju jednu pobjedu , tri remija i tri su puta porazeni do sada, primaju dosta golova, nakon poraza, odigrali su tri puta nerjenso u gostima , a zadnji put sa busanom, bilo je 1:1.
 tomislav | @ 19.06.2017, 08:42:40 | Nema komentara